OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Value
es: Valor

en: Groups
es: Grupos

en: An error occurred
es: Sucedió un error

en: Display name
es: Mostrar nombre

en: %name: found no valid user with that name.
es: %name: No se encontró ningún usuario válido con ese nombre.
