OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Groups
fi: Ryhmät

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Display name
fi: Näyttönimi

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
fi: %name: nimi ei täsmää. Tarkista valintasi.

en: %name: found no valid user with that name.
fi: %name: tällä nimellä ei löytynyt käyttäjää.
