OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Groups
pt: Grupos

en: User Import
pt: Importação do utilizador

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Initializing
pt: Inicializando

en: Add another category
pt: Adicione outra categoria
