OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Value
ja: 値

en: Groups
ja: グループ

en: User Import
ja: ユーザーインポート

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Display name
ja: 表示名
