OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Groups
pt: Grupos

en: An error occurred
pt: Ocorreu um erro

en: Display name
pt: Mostrar o nome

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
pt: %name: nome errado. Por favor verifique sua seleção.

en: %name: found no valid user with that name.
pt: %name: não há um usuário com esse nome.
