OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Groups
sv: Grupper

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
sv: %name: namn överensstämmer inte. Var vänlig kontrollera ditt val.

en: %name: found no valid user with that name.
sv: %name: hittade ingen giltig användare med det namnet.
