OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Project
cs: Projekt

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Time
cs: Čas

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: hours
cs: hodiny

en: From
cs: Od

en: Term name
cs: Název termínu

en: Time limit
cs: Časový limit

en: Start
cs: Začátek

en: Modified
cs: Upraveno

en: Hours
cs: Hodin

en: Completed
cs: Dokončené

en: All users
cs: Všichni uživatelé
