OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Message
is: Boð

en: Name
is: Navn

en: Update
is: Dagfør

en: Time
is: Tíð

en: Add term
is: Stovna orð

en: User
is: Brúkari

en: From
is: Frá

en: Term name
is: Navn á orði
