OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Project
he: פרוייקט

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Time
he: זמן

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Total
he: סך הכל

en: Assigned
he: מוקצה

en: User
he: משתמש

en: From
he: מאת

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Todo
he: לביצוע

en: Start
he: התחלה

en: Modified
he: השתנה

en: Start timer
he: הפעל שעון עצר

en: Hours
he: שעות

en: Max
he: מקסימום

en: Completed
he: נשלם

en: until
he: עד אשר
