OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: From
km: ពី

en: Term name
km: ឈ្មោះ​របស់​ពាក្យ
