OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Project
oc: Projèctes

en: Date
oc: Data

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Time
oc: Ora

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: User
oc: Utilizaire

en: hours
oc: oras

en: From
oc: De

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: Modified
oc: Modificat
