OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Time
te: సమయం

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: From
te: నుండి

en: All users
te: అందరు వాడుకరులు
