OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Project
vi: Công trình

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: Time
vi: Thời gian

en: Add term
vi: Thêm từ liệu

en: Total
vi: Tổng

en: Assigned
vi: Đã gán

en: User
vi: Người dùng

en: hours
vi: giờ

en: From
vi: Từ

en: Term name
vi: Tên từ liệu

en: Start
vi: Khởi động

en: Modified
vi: Bị sửa đổi

en: Hours
vi: Giờ

en: Completed
vi: Đã hoàn thành
