OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Time
ast: Hora

en: Add term
ast: Amestar términu

en: User
ast: Usuariu

en: From
ast: De

en: Term name
ast: Nome del términu
