OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Add term
bg: Добави термин

en: Total
bg: Общо

en: Assigned
bg: Назначена на

en: User
bg: Потребител

en: hours
bg: часове

en: From
bg: От

en: Term name
bg: Термин

en: Hours
bg: Часове
