OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང
