OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn
