OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Project
da: Projekt

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: Time
da: Tid

en: Add term
da: Tilføj ord

en: Total
da: I alt

en: Assigned
da: Tildelt

en: User
da: Bruger

en: hours
da: timer

en: From
da: Fra

en: Term name
da: Ord

en: Modified
da: Ændret

en: Hours
da: Timer

en: Max
da: Maks

en: Completed
da: Gennemført

en: Percentage
da: Procent

en: All users
da: Alle brugere

en: Total time
da: Tid i alt
