OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Date
eu: Data

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Time
eu: Ordua

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: From
eu: Nondik

en: Term name
eu: Termino izena

en: Modified
eu: Aldatua

en: Hours
eu: Orduak

en: Completed
eu: Osatuta

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak
