OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Project
fi: Projekti

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Update
fi: Päivitys

en: Time
fi: Aika

en: Add term
fi: Lisää termi

en: Total
fi: Yhteensä

en: Assigned
fi: Vastuuhenkilö

en: User
fi: Käyttäjä

en: hours
fi: tunnit

en: From
fi: Lähettäjä

en: Term name
fi: Termin nimi

en: Time limit
fi: Aikaraja

en: Start
fi: Alkaa

en: Modified
fi: Muokattu

en: Hours
fi: Tunnit

en: Completed
fi: Valmis

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät
