OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: User
hy: Օգտագործող

en: From
hy: Ում կողմից
