OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
