OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Time
mn: Цаг

en: User
mn: Хэрэглэгч
