OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Date
mr: दिनांक

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: Time
mr: वेळ

en: Total
mr: एकूण

en: User
mr: सदस्य

en: From
mr: कडून

en: Hours
mr: तास
