OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
