OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Time
th: เวลา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: From
th: จาก

en: Time limit
th: เวลาสอบ

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว
