OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী
