OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Time
bs: Vrijeme

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: User
bs: Korisnik
