OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: Add term
dz: ཐ་སྙད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: From
dz: ལས་

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།
