OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Project
es: Proyecto

en: Date
es: Fecha

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Update
es: Actualizar

en: Time
es: Hora

en: Add term
es: Añadir término

en: Assigned
es: Asignado

en: User
es: Usuario

en: hours
es: horas

en: From
es: Desde

en: Term name
es: Nombre del término

en: Time limit
es: Límite temporal

en: Start
es: Comienzo

en: Modified
es: Modificado

en: Hours
es: Horas

en: Completed
es: Completado

en: Percentage
es: Porcentaje

en: All users
es: Todos los usuarios
