OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Project
et: Projekt

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Time
et: Aeg

en: Add term
et: Lisa termin

en: Total
et: Kokku

en: User
et: Kasutaja

en: hours
et: tundi

en: From
et: Kellelt

en: Term name
et: Termini nimi

en: Start
et: Algus

en: Modified
et: Muudetud

en: Max
et: Maksimaalne

en: Completed
et: Lõpetatud

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: until
et: kuni
