OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Project
fr: Projet

en: Name
fr: Nom

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Time
fr: Heure

en: Add term
fr: Ajouter un terme

en: Assigned
fr: Attribué

en: User
fr: Utilisateur

en: hours
fr: heures

en: From
fr: A partir de

en: Term name
fr: Nom du terme

en: Time limit
fr: Limite de temps

en: Start
fr: Début

en: Modified
fr: Modifié

en: Start timer
fr: Démarrer le minuteur

en: Hours
fr: Heures

en: Max
fr: Maximum

en: Completed
fr: Terminé

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: All users
fr: Tous les utilisateurs

en: Last activity
fr: Dernière activité

en: Total time
fr: Temps total

en: until
fr: jusqu'à(au)
