OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Time
ga: Am

en: Total
ga: Iomlán

en: Completed
ga: Déanta
