OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Project
hi: परियोजना

en: Date
hi: तारीख

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Time
hi: समय

en: Add term
hi: पद जोडें

en: Total
hi: कुल

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: From
hi: से

en: Start
hi: शुरू

en: Modified
hi: संशोधित

en: Max
hi: अधिकतम
