OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Project
id: Proyek

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: Time
id: Waktu

en: Add term
id: Tambah istilah

en: User
id: Pengguna

en: From
id: Dari

en: Term name
id: Nama istilah

en: Time limit
id: Batas waktu

en: Start
id: Mulai

en: Modified
id: Telah dimodifikasi

en: Max
id: Maks

en: Completed
id: Selesai

en: Percentage
id: Persentase
