OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Project
ja: プロジェクト

en: Date
ja: 日付

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Update
ja: 更新

en: Time
ja: 時間

en: Add term
ja: タームを追加

en: Total
ja: 合計

en: User
ja: ユーザー

en: hours
ja: 時間

en: From
ja: 送信元

en: Term name
ja: タームの名称

en: Time limit
ja: 制限時間

en: Start
ja: 開始

en: Modified
ja: 変更済み

en: Hours
ja: 時

en: Max
ja: 最大

en: Completed
ja: 完了

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: Budget
ja: 予算
