OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Time
jv: Wektu

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: User
jv: Panganggo

en: Term name
jv: Jeneng term
