OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Time
kk: Уақыт

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: From
kk: Кімнен

en: Term name
kk: Термин аты
