OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Operations
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Project
no: Prosjekt

en: Date
no: Dato

en: Message
no: Melding

en: Name
no: Navn

en: Update
no: Oppdater

en: Time
no: Tid

en: Add term
no: Legg til term

en: Total
no: Totalt

en: Assigned
no: Tildelt

en: User
no: Bruker

en: hours
no: timer

en: From
no: Fra

en: Term name
no: Termens navn

en: Time limit
no: Tidsbegrensning

en: Modified
no: Modifisert

en: Hours
no: Timer

en: Max
no: Maks

en: Completed
no: Fullført

en: All users
no: Alle brukere
