OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
