OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: Time
os: Афон
