OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: Add term
sq: Shto një term

en: User
sq: Përdoruesi

en: From
sq: Nga

en: Term name
sq: Emri i termit
