OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Project
ta: திட்டம்

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: User
ta: பயனர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட
