OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: From
ug: يوللىغۇچى
