OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Time
am: ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
