OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Project
ar: المشروع

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Time
ar: الوقت

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Term name
ar: اسم المفردة

en: Start
ar: البداية

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Reports
ar: التقارير
