OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Reports
gu: અહેવાલો
