OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre
