OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Project
lt: Projektas

en: Date
lt: Data

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Time
lt: Laikas

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Total
lt: Iš viso

en: Assigned
lt: Priskirta

en: User
lt: Narys

en: hours
lt: valandos

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Start
lt: Pradžia

en: Modified
lt: Redaguota

en: Hours
lt: Valandos

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Percentage
lt: Procentas

en: All users
lt: Visi nariai

en: Reports
lt: Ataskaitos
