OpenLucius Timetracking, Budgets and Reports (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Date
lv: Datums

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Total
lv: Kopā

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: User
lv: Lietotājs

en: hours
lv: stundas

en: From
lv: No

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Start
lv: Sākt

en: Modified
lv: Modificēts

en: Hours
lv: Stundas

en: Max
lv: Maks.

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Reports
lv: Atskaites
